Pomiń
noneMłode mamy – niezbędnik dla czystego domu

Młode mamy – niezbędnik dla czystego domu

Sprzątanie domu bywa jeszcze większym wyzwaniem, gdy do gry wchodzi maluch – dlatego przygotowaliśmy przydatną listę.

Utrzymanie czystości w domu wymaga wiele pracy i może stać się chaotyczne, jeżeli nie masz jednego adresu, pod którym można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty. Sprzątanie domu bywa jeszcze większym wyzwaniem, gdy do gry wchodzi maluch. Dlatego przygotowaliśmy przydatną listę – „niezbędnik młodej mamy” dla Twojego domu.

Oto produkty składające się na nasz niezbędnik dla młodych mam, które powinny znaleźć się w każdym domu.

Uniwersalny środek czyszczący

Nie ma siły – przy szykowaniu jedzenia i sprzątaniu po dziecku bałagan murowany. Nie musisz używać wielu produktów, aby wyczyścić różne powierzchnie w domu – wystarczy tylko jeden. Wypróbuj Dettol Dettol Power & Fresh uniwersalny spray, wszechstronne rozwiązanie do sprzątania, które nie pozostawia agresywnych i potencjalnie szkodliwych chemikaliów.

Filtry HEPA

Kwestia wpływu alergenów na Twoje maleństwo jest nadal nierozstrzygnięta, a zatem lepiej zachowaj ostrożność i stosuj filtry HEPA w układzie grzewczym oraz w odkurzaczu. Skrót HEPA oznacza „high-efficiency particulate arresting”, czyli wysoką skuteczność wychwytywania cząsteczek. Takie filtry wychwytują maleńkie cząsteczki, które wywołują alergie, dzięki czemu powietrze krążące w domu jest bardziej bezpieczne.

Żel do dezynfekcji rąk

Oczywiście musisz też dbać o własną czystość. Ponieważ mycie rąk mydłem przez cały czas może bardzo wysuszać skórę, okazjonalnie stosuj żel do dezynfekcji rąk, aby mieć czyste ręce bez uszkodzenia skóry. Kiedy indziej, będąc poza domem, możesz potrzebować czegoś innego do utrzymania dłoni w czystości – takiego jak Dettol żel do dezynfekcji rąk. Idealny do zachowania higieny dla Ciebie i Twojego dziecka, gdziekolwiek jesteś!

none

Ściereczki wielokrotnego użytku

Postępuj ekologicznie, zamieniając papierowe ręczniki na komplet ściereczek z mikrofibry, które można prać, po prostu dorzucając je do prania – i używać wielokrotnie. Praca mamy to często walka z bałaganem, a takie ściereczki mogą pomóc Ci uniknąć zużywania papierowych ręczników w oszałamiającym tempie.

Chusteczki dezynfekujące

Dettol antybakteryjne chusteczki do wielu powierzchni, ważne dla utrzymania domu nie tylko w stanie uporządkowanym, ale też dosłownie bez zarazków, to podstawa niezbędnika młodej mamy. Dettol antybakteryjne chusteczki do wielu powierzchni, ważne dla utrzymania domu nie tylko w stanie uporządkowanym, ale też dosłownie bez zarazków, to podstawa niezbędnika młodej mamy. Eliminują 99,9% wirusów i bakterii – co jest niezbędne w każdej kuchni, łazience i pokoju zabaw.

Przygotowanie się na zapewnienie dziecku bezpiecznego i czystego domu jest bardzo proste – wystarczy mieć niezbędnik młodej mamy w gotowości do użycia. Skomponuj swój zestaw już dziś, aby przygotować się na każdą sytuację.

Aby dowiedzieć się więcej o sposobach utrzymywania czystości w pozostałych miejscach w domu – przy rosnącym dziecku – kliknij tutaj.

Nasza  wiedza