Pomiń
noneRB Lab z pracownikami

Nauka i innowacja

Nasze Centrum Nauki i Innowacji znajduje się w Hull, na terenie pierwszej fabryki Dettol w naszej historii. To właśnie tutaj prowadzimy badania, tworzymy i skrupulatnie testujemy produkty, aby mieć pewność, że będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego domu.

Od ponad 80 lat tworzymy produkty dla Twojego domu i do higieny osobistej. Dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego domu i Twojej rodziny. Oprócz fabryki w Hull mamy także ośrodki badań i rozwoju w Montvale, New Jersey oraz w mieście Gurgaon w Indiach. W pierwszym ośrodku mieści się nasze Microbiology Centre of Excellence, a w drugim nasz Healthy Body Innovation Hub. Te laboratoria innowacji razem pomagają nam pełnić wiodącą rolę w dziedzinie higieny, ale współpracujemy też z lokalnymi i globalnymi organizacjami, aby rozszerzyć zakres komunikacji oraz działać na rzecz zdrowia i higieny jako wspólna siłą.

Nauka w pigułce

Jak eliminujemy wirusy?

Wirus dąży do namnażania, ale nie może zrobić tego samodzielnie. Musi wniknąć do naszego organizmu i zainfekować nasze zdrowe komórki. Wirus może łatwo skazić powierzchnie, zwłaszcza znajdującej się w pobliżu osoby zakażonej. Takie powierzchnie stają się przejściowym domem dla wirusa, który przenosi się głównie na dłonie osób dotykających tej powierzchni. Następnie skażone ręce mogą przenieść wirusa na naszą twarz, której często dotykamy w ciągu dnia. W ten sposób wirus otrzymuje możliwość wniknięcia do naszego organizmu.

Nasze produkty jednak pomagają powstrzymać wirusy na powierzchniach lub naszych dłoniach, nie pozwalając im dostać się do organizmu i przerywając obieg zakażenia.

Jak likwidujemy bakterie?

Bakterie eliminujemy poprzez spowodowanie uszkodzenia białek, a w konsekwencji dochodzi do otwarcia zewnętrznych warstw komórki bakterii i całej komórki oraz jej obumarcia.

Nasza deklaracja składu

Nasze produkty zwalczają drobnoustroje i szkodliwe mikroorganizmy, które mogą znajdować się na naszych rękach, na naszym ciele, materiałach i powierzchniach. Nasze składniki są skrupulatnie testowane, wskazane na opakowaniu w przejrzysty sposób i stosowane w minimalnych ilościach dla Twojego bezpieczeństwa.  

Dowiedz się więcej na naszej dedykowanej stronie dotyczącej składników.

none

Innowacyjność

 Nasze podejście do tworzenia produktów 

Rozwój produktów to ważna część naszej działalności i rezultat nieustającego zaangażowania na rzecz doskonałości. 

  1. Nadzór regulacyjny zapewnia, że przestrzegamy prawa na całym świecie. Dzięki temu tworzymy bezpieczny produkt końcowy o wysokiej jakości. 
  2. Nasze możliwości analityczne pozwalają nam na dokładne testowanie naszych produktów z myślą o utrzymywaniu wyjątkowo wysokich standardów doskonałości klinicznej.
  3. Innowacje naukowe pomagają nam identyfikować nowe technologie, tworzyć nowe formuły i stosować nowoczesne, zrównoważone opakowania naszych produktów. 

Zrównoważony rozwój jest ważny 

Realizujemy innowacje produktów końcowych, które pomagają chronić Twoją rodzinę i środowisko naturalne. Dokładamy szczególnych starań – czy to poprzez bardziej ekologiczne opakowanie zabezpieczone przed dostępem dzieci, inicjatywy na rzecz recyklingu, szczegółowe etykiety czy zrównoważone pozyskiwanie składników. Dowiedz się więcej już dziś  

Nasza  wiedza