Pomiń
noneFAQ

Często zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skuteczność produktów

Nasze produkty do dezynfekcji zawierają substancje czynne, które mają działanie bakteriobójcze i/lub wirusobójcze. W celu potwierdzenia poziomu substancji czynnych wszystkie produkty są testowane zgodnie ze standardami europejskimi.

Nasze produkty do dezynfekcji są opracowane specjalnie z myślą o dezynfekowaniu. Na przykład środek do powierzchni zabija 99,9% bakterii i wirusów. Nasze produkty do czyszczenia są opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wysokiej skuteczności czyszczenia. Na przykład nasz uniwersalny środek czyszczący, radzi sobie z uporczywym tłuszczem w kuchni i zabrudzeniami w łazience.

Być może wynika to z zatrzymania powietrza. Aby usunąć nadmiar powietrza:

  1. Postaw produkt przy zlewie
  2. Przestaw przełącznik w położenie „Wył”
  3. Odciągnij spust, a następnie zwolnij
  4. Powoli powtórz pompowanie
  5. Przestaw przełącznik w położenie „Wł”
  6. To powinno pomóc w usunięciu powietrza zatrzymanego w pojemniku i usprawnić działanie produktu.

Jeżeli po wykonaniu tych czynności produkt nadal nie działa, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta: e-mail: Consumers_PL@rb.com, infolinia: 801 115 111

 

Dettol zabija 99,% wirusów i bakterii*, które wywołują przeziębienie i grypę, łącznie z Wirusem SARS-CoV-2.  Koronawirusy to duża rodzina wirusów, które mogą spowodować zwykłe przeziębienie albo znacznie poważniejsze choroby. Tu dowiesz się więcej o koronawirusie.

Dokładne spłukanie może być potrzebne po użyciu produktu Dettol. Aby dowiedzieć się, czy jest to konieczne, zapoznaj się z instrukcją używania produktu na opakowaniu.

Skład

Zgodnie z fundamentalnym elementem naszej etyki nie prowadzimy testów na zwierzętach, o ile nie jest to prawnie wymagane. Jeżeli w grę wchodzi bezpieczeństwo produktu lub wymagane jest dostarczenie informacji z prób klinicznych przed stosowaniem u ludzi w odniesieniu do naszego portfolio produktów zdrowotnych, wówczas wykonujemy testy.

Większość naszych produktów nie zawiera wybielacza. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w informacji o składzie danego produktu na opakowaniu.

Zdrowie i alergie

To zależy od konkretnego produktu. Zajrzyj na stronę z opisem produktu, aby uzyskać więcej informacji.

W naszej ofercie mamy produkty, na przykład spray do czyszczenia powierzchni i chusteczki do czyszczenia powierzchni, które idealnie nadają się do rzeczy dzieci. Zajrzyj na stronę z opisem konkretnego produktu, aby uzyskać więcej informacji.

Opakowanie i zakupy

Nie spłukuj chusteczke Dettol w toalecie, ponieważ może to spowodować niedrożność kanalizacji w Twoim domu i poza domem. Wyrzucaj je do pojemnika na odpady.

W miarę możliwości staramy się eliminować i ograniczać stosowanie plastikowych opakowań jednorazowych, aby pomóc zmniejszyć ich wpływ na naszą planetę. Aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, zajrzyj tutaj.

Aby dowiedzieć się, gdzie możesz kupić nasze produkty, odwiedź strony z opisami produktów, zawierające informacje o dostępności.