Pomiń
noneLudzie na spotkaniach

Nasi partnerzy

Jesteśmy dumni ze współpracy partnerskiej z wieloma wiodącymi organizacjami zdrowotnymi na całym świecie, w tym Allergy UK, Transport For London, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association i wiele innych.

Przeczytaj garść informacji o niektórych z naszych wyjątkowych projektach partnerskich na całym świecie.

W centrum uwagi: Transport for London (Wielka Brytania)

W 2020 roku Dettol i Transport for London połączyły siły, aby zapewnić dostarczenie antybakteryjnego żelu do dezynfekcji rąk do wszystkich 270 stacji metra londyńskiego. Działania te prowadzone są w walce ze spustoszeniem, jakie niesie koronawirus – oraz w celu zachęcenia ludzi do bezpiecznego powrotu do transportu publicznego.

W centrum uwagi: Projekt Hope

Firma Reckitt Benckiser (RB) wraz z partnerami połączyły siły w celu zrewolucjonizowania dostępu do produktów z zakresu zdrowia i higieny dla 1 miliona gospodarstw wiejskich, przy wsparciu rządu brytyjskiego. Wraz z rozwojem Projektu Hope milion gospodarstw wiejskich otrzyma produkty o wysokiej jakości dla zdrowia i higieny.

W centrum uwagi: Water.org (Kenia)

Rodzina RB (w tym Dettol) przekazała darowiznę w wysokości 69 mln KES na rzecz Water.org, aby higiena stała się prawem, a nie przywilejem. Mamy nadzieję zmienić życie ponad 68.000 Kenijczyków i zebrać nowy kapitał w wysokości co najmniej 292 mln KES, aby zakończyć kryzys wodno-sanitarny w Kenii w perspektywie dwóch lat.

A kid smiling

W centrum uwagi: The Global Hygiene Council (Wielka Brytania)

The Global Hygiene Council oferuje praktyczne doradztwo higieniczne dla rodzin, szkół i firm, a także porady dotyczące utrzymania czystości poza domem. Instytucja ta, założona w 2006 roku, ma nadzieję zmienić zachowania higieniczne ogółu publicznego w dłuższej perspektywie. Od czasu powstania The Council otrzymuje nieograniczony grant od marki Dettol.

W centrum uwagi: Allergy UK (Wielka Brytania)

Allergy UK wie z pierwszej ręki, jak ważny jest dostęp do dedykowanej porady alergologicznej – aż jedna z trzech osób ma do czynienia z alergią na pewnym etapie życia. Dettol współpracuje z tą organizacją dobroczynną, aby pomóc jej dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

W centrum uwagi: BSI (Indie)

Jako kraj, w którym 53% populacji nie ma dostępu do toalety, a co roku ponad 120 tysięcy dzieci w wieku poniżej 5 lat umiera z powodu biegunki, Indie potrzebują naszej pomocy. „Dettol Banega Swachh India” to ambitny 5-letni program ukierunkowany na spełnienie potrzeb higieniczno-sanitarnych kraju. Zobowiązaliśmy się do zainwestowania sumy 100 koti INR w tę inicjatywę, której celem będzie wprowadzenie realnych zmian w zachowaniach i poprawa stanu obiektów sanitarnych w całym kraju.

W centrum uwagi: Uber (Australia)

Rok 2020 to rok pełen wyzwań i dlatego jesteśmy dumni z nawiązania ważnej współpracy z Uber Australia; samochody Uber i Uber Eats są wyposażone w Dettol płyn do dezynfekcji rąk i chusteczki dezynfekujące, aby pomóc kierowcom i konsumentom bezpiecznie korzystać z aplikacji.

Nasza  wiedza