Pomiń
noneDziecko i lekarz

Zdrowe nawyki dla rodziców

Wiemy, że nawet najmniejsze zmiany w dziedzinie higieny mogą mieć ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Dlatego uważamy, że naszą misją jest stałe poszukiwanie możliwości edukowania rodzin w zakresie praktykowania zdrowych nawyków i najlepszych metod.

Zdrowsze praktyki dla zdrowia niemowląt

Przyjście dziecka na świat to niesamowita radość i ekscytujący czas dla młodych mam, a jednocześnie ogromna odpowiedzialność za opiekę nad źródłem tej radości. W dzisiejszych czasach ochrona malutkiego dziecka przed chorobami i infekcjami staje się jeszcze ważniejsza niż kiedykolwiek; w końcu noworodki są szczególnie wrażliwe, ponieważ ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty.  

Dettol ma ponad 80-letnie doświadczenie w dziedzinie higieny oraz nieustająco dba o ochronę noworodków i niemowląt przed infekcją. Właśnie dlatego co roku docieramy do ponad 8 milionów młodych matek na świecie, prowadząc działania edukacyjne w zakresie higieny. 

none

Współpracujemy z różnymi partnerami, od organizacji charytatywnych i pozarządowych po pracowników służby zdrowia, takich jak pediatrzy i położne, oraz różne organizacje rządowe, w ponad 40 krajach na całym świecie, docierając do młodych mam i prowadząc działania edukacyjne na temat podstawowych, ale skutecznych, zdrowych nawyków higienicznych dla ochrony zdrowia nie tylko noworodka, ale także całej rodziny.  

Naszym celem jest wspieranie młodych mam, pomaganie im w dbaniu o zdrowie ich rodzin i pokazywanie im, że drobne zmiany mogą mieć ogromny wpływ i zwiększyć ochronę dla wszystkich osób w rodzinie. 

Dettol święcie wierzymy w potęgę edukacji na temat higieny, która sięga do sedna naszej tożsamości, ponieważ pomaga chronić rodziny przed chorobami i zapewnić nowonarodzonemu dziecku zdrowy start w życie. 

Nasza  wiedza