Pomiń
noneMisja Dettol

Misja Dettol

Witamy na stronie marki higienicznej, od ponad 80 lat oferującej produkty wspierające ochronę zdrowia.

none

Nasza  historia

Czy wiesz, że historia naszej marki sięga do 1933 roku? Produkty Dettol były stosowane w szpitalach jako środek antyseptyczny dla matek po porodzie w połogu i dla pacjentów po zabiegach chirurgicznych. W tamtych czasach infekcje mogły wywołać śmiertelne powikłania, ale po wprowadzeniu produktów Dettol wskaźnik zgonów z powodu sepsy spadł o 50% w okresie pięciu lat.

Dowiedz się więcej
none
none

Transparentne składniki

Szczycimy się tym, że dostarczamy produkty, które są proste, bezpieczne i skuteczne. Nasz oryginalny środek antyseptyczny jest uznawany przez Światową Organizację Zdrowia za kluczowy lek, a wszystkie nasze produkty są wytwarzane ze składników, które są transparentne dla wszystkich.

Dowiedz się więcej
none

Oddziaływanie społeczne

Dziś marka Dettol jest stosowana przez rodziny na całym świecie by myć, czyścić, chronić i przerywać łańcuch infekcji. ze względu na czystość, ochronę i profilaktykę. W naszym portfolio posiadamy produkty które można stosować na skórę oraz produkty przeznaczone do powierzchni. Jesteśmy częścią wyposażenia – i jesteśmy dumni z tej odpowiedzialności. Dowiedz się więcej o tym, co dajemy w zamian.

Dowiedz się więcej
none
none

Nauka i innowacja

Nasze Centrum Nauki i Innowacji znajduje się w Hull, na terenie pierwszej fabryki Dettol w naszej historii. To właśnie tutaj prowadzimy badania, tworzymy i skrupulatnie testujemy produkty, aby mieć pewność, że będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego domu.

Dowiedz się więcej
none
none

Zdrowe nawyki dla rodziców

Uważamy, że naszą misją jest stałe poszukiwanie możliwości edukowania rodzin w zakresie praktykowania zdrowych nawyków i najlepszych metod. Dowiedz się, jak zamierzamy pomagać młodym rodzicom, oferując ochronę dla wszystkich osób w rodzinie.

Dowiedz się więcej
none

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

Wierzymy w działania na rzecz czystszego świata i właśnie dlatego wprowadzamy opakowania, do produkcji których używane jest mniej plastiku. W końcu bycie lepszym dla naszej planety zaczyna się już w domu.

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy

Jesteśmy dumni ze współpracy partnerskiej z wieloma wiodącymi organizacjami zdrowotnymi na całym świecie, w tym Allergy UK, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association i wiele innych.