Pomiń

Dettol Spray do dezynfekcji rąk

Antybakteryjna formuła, zapewniająca ochronę

Pozostawia skórę zdezynfekowaną i odświeżoną

Dettol Antybakteryjny spray do rąk to podręczny produkt do dezynfekcji rąk w wygodnej buteleczce. Nasza formuła, która chroni przed szkodliwymi bakteriami i wirusami pomoże CI zadbać o higienę dłoni, gdy będziesz poza domem. Spray antybakteryjny Dettol zabija 99,9% bakterii i wirusów bez użycia mydła i wody.

Tags:

Zalety: 

Sposób użycia

 1. Rozpyl z odległości 15-20 cm na powierzchnie dłoni i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.
 2. Nie wymaga użycia mydła i wody.

Recykling

Nie wiesz, co zrobić z naszymi produktami, gdy się skończą? Przeczytaj etykietę produktu, aby uzyskać porady dotyczące recyklingu. Razem możemy pomóc chronić i tworzyć czystszy świat.

none
Szybkie działanie:
Zabija 99,9% bakterii i wirusów. Nie wymaga spłukiwania i nie klei się, dzięki czemu dłonie pozostają odświeżone i czyste.

Środki:  ostrożności:

 • Trzymać poza zasięgiem dzieci. Użycie przez dzieci tylko pod opieką dorosłych.
 • Wyłącznie do zewnętrznego stosowania
 • Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

  Środki ostrożności: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.

  W PRZYPADKU DODTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady. Zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słoneczny, . Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ⁰C. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie połykać.

  Pierwsza pomoc: Kontakt z okiem: Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać dużą ilością wody. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażania na świeże powietrze, zapewnić jej warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę natychmiast dokładnie spłukać dużą ilością wody. Połknięcie: Wypłukać usta wodą (bez połykania). Potencjalne ostre skutki uboczne: Kontakt z okiem: Niekorzystne skutki mogą obejmować: ból lub podrażnienie, łzawienie, zaczerwienienie. Wdychanie: Niekorzystne skutki mogą obejmować: podrażnienie dróg oddechowych, kaszel.

  none

  Składniki:

  Działanie antybakteryjne:
  Dent. Alcohol
  Składniki wspomagająca:
  Water, Aloe Vera
  Substancje zagęszczajace:
  PEG/PPG-17/6 Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine
  Substancje utrzymujące wilgoć:
  Propylene Glycol
  Zapach:
  Parfum
  Substancja czynna:
  Etanol [zaw.71,85g/100g]

  FAQ’S

  • Jak często mogę używać Sprayu do dezynfekcji rąk Dettol?

   Spray antybakteryjny rąk jest przeznaczony do codziennego użytku poza domem jako szybka i łatwa alternatywa mycia dłoni. Używaj go wtedy, gdy nie masz dostępu do mydła i wody.