Pomiń

Dettol Antybakteryjne Mydło do rąk w płynie Delikatny Aloes – wkład do bezdotykowego aplikatora

Łagodne dla skóry, bezlitosne dla bakterii

Pielęgnuje i chroni dłonie przed bakteriami

Zachęcamy do mycia rąk przy użyciu bezdotykowego aplikatora mydła w płynie Dettol. Delikatne dla skóry, bezlitosne dla bakterii mydło Dettol usuwa zanieczyszczenia zapewniając czystość dłoni. Czujnik automatycznie dozuje mydło po umieszczeniu dłoni pod dyszą. To sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do kuchni jak i do łazienek.

Tags:

Zalety: 

Sposób użycia:

Mycie rąk

 1. Umieść dłonie pod dyszą aplikatora. Przy pierwszym użyciu może zaistnieć potrzeba kilkakrotnego poruszenia dłońmi pod dyszą, aby uzyskać aplikację. Umyj dłonie zgodnie ze sposobem użycia
 2. Zmocz ręce, zaaplikuj 3 ml mydła na dłoń i wcieraj w obydwie ręce przynajmniej 30 sekund zapewniając całkowite pokrycie dłoni pianą, nie zapominaj o paznokciach i kciukach
 3. Następnie dokładnie opłucz ręce czystą wodą

Recykling

Nie wiesz, co zrobić z naszymi produktami, gdy się skończą? Przeczytaj etykietę produktu, aby uzyskać porady dotyczące recyklingu. Razem możemy pomóc chronić i tworzyć czystszy świat.

none
Delikatne dla skóry
Wzbogacone skadnikami pielęgnujacymi dłonie

Środki  ostrożności:

 • Tylko do użytku zewnętrznego.

 • Chronić przed dziećmi, do użytku przez dzieci tylko pod opieką dorosłych.
 • Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, przepłukać je natychmiast obficie wodą. W przypadku trwałego podrażnienia, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.

none

Składniki

Substancje wspomagające:
Water, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Dye
Substancje myjące:

Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate

Aloes i witamina E

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Acrylates / PEG-10 Maleate / Styrene Copolymer, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium Nitois, Metothiazhoneyllorchloride EDTA, Magneshoneyllloride EDTA Magnesium Chloride, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Parfum.

Zapach:
Parfum

FAQ’S

 • Co kryje się pod opisem bezdotykowy aplikator?

  Nasz aplikator mydła w płynie jest wyposażony w dysze, która automatycznie dozuje mydło, gdy umieścisz dłonie tuż pod nią. Dzięki temu nie musisz dotykać opakowania by umyć dłonie.

 • Czy bezdotykowy aplikator mydła w płynie Dettol jest łatwy do uzupełnienia?

  Oczywiście. Po prostu wyłącz urządzenie i wyjmij pusty wkład. Następnie zdejmij uszczelkę z nakrętki nowego wkładu, umieść go w dozowniku i zamknij aplikator. Aplikator jest poprawnie zamknięty, gdy usłyszysz charakterystyczne kliknięcie.  

 • Co powinienem zrobić, jeżeli zaobserwuję u siebie reakcję alergiczną?

  W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zasięgnąć porady lekarza. Jeżeli to możliwe, dostarcz etykietę produktu pracownikowi służby zdrowia.