Pomiń
noneDrzewa i niebo

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

Wierzymy w działania na rzecz czystszego, zdrowszego świata. Dlatego ciężko pracujemy, aby poprawić nasz ślad węglowy od początku cyklu eksploatacji naszych produktów aż do samego końca. W końcu bycie lepszym dla planety zaczyna się w domu.

Już zaczęliśmy. Nasze nowe chusteczki do powierzchni są wykonane z roślinnych włókien; stopniowo zmniejszamy ilość plastiku w naszych opakowaniach – a to jeszcze nie wszystko.  

Nasz innowacyjny mechanizm spustowy do sprayu bez zawartości metalu został wprowadzony po raz pierwszy w 2018 roku, a teraz pojawia się w naszym globalnym portfolio produktów; planowana data ukończenia tego procesu to 2021 rok. Zmniejszyliśmy również wzór butelek sprayu, co zredukuje nasze ogólne zużycie plastiku w krótkiej perspektywie.  

A to nadal nie wszystko...  

none

Nasza deklaracja w sprawie plastiku

Dettol, wraz z naszą macierzystą firmą RB, w miarę możliwości stara się eliminować i ograniczać stosowanie plastikowych opakowań jednorazowych, aby pomóc zmniejszyć ich wpływ na naszą planetę.

Do 2025 roku:

  • 100% naszych opakowań będzie nadawać się do recyklingu lub ponownego wykorzystania.
  • Ograniczymy o 25% ilość zużywanego dziewiczego plastiku.
  • Wszystkie produkty Dettolbędą wyraźnie oznakowane z informacją o najlepszym sposobie ich recyklingu..
  • Będziemy kontynuować nasze projekty, mając na uwadze poprawę możliwości,recyklingu problematycznych materiałóww tym laminatów, rur, blistrów z PCV, kompozytów i pomp.

Na tym nasza praca się nie kończy. Będziemy nadal szukać partnerów i działań, które możemy realizować na rzecz czystszego i zdrowszego świata.

Nasza  wiedza