Pomiń

Dettol Antybakteryjne Mydło do rąk w płynie Ukojenie

Łagodne dla skóry, bezlitosne dla bakterii

Pielęgnuje i zmywa bakterie z dłoni

Nasza antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Co więcej nasze mydło jest przetestowane dermatologicznie.

Tags:

Zalety: 

Sposób  użycia

Mycie rąk

 1. Upewnij się, że butelka jest zakręcona. Przekręć pompkę w prawo, aby otworzyć. Naciśnij dwa razy, aby zaaplikować mydło na dłonie. Wcieraj mydło w dłonie co najmniej 30 sekund, zapewniając całkowite pokrycie ich pianą. Nie zapomnij o paznokciach i kciukach.
 2. Spłucz dłonie obficie wodą.
 3. Nie napełniaj ponownie butelki bez wypłukania jej.

Recykling

Nie wiesz, co zrobić z naszymi produktami, gdy się skończą? Przeczytaj etykietę produktu, aby uzyskać porady dotyczące recyklingu. Razem możemy pomóc chronić i tworzyć czystszy świat.

none
Delikatne dla skóry
Wzbogacane skadnikami pielęgnujacymi dłonie

Środki  ostrożności:

 • Tylko do użytku zewnętrznego.
 • Chronić przed dziećmi, do użytku przez dzieci tylko pod opieką dorosłych.
 • Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, przepłukać je natychmiast obficie wodą. W przypadku trwałego podrażnienia, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat

none

Składniki

Ochrona bakteriami
Salicylic Acid
Substancje wspomagające:
Water, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Dye
Substancje myjące:

Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate

Zapach:
Parfum
Ukojenie:

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric Acid, Salicylic Acid, Lavender Extract, Vitis Vinifera Fruit Water, Tetrasodium EDTA, Coumarin, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone Nitrate, Methylchloroisiumothiazolinone Nitrate, Methylchloroisiumothiazolinone Nitrate Methylisothiazolinone, C.I. 60730I

FAQ’S

 • Czy Mydło w płynie Detto zawiera substancje zapachowe?

  Tak, masz do wyboru następujące warianty zapachowe: Aleos z witaminą E oraz Ukojenie o zapachu lawendy. Substancje zapachowe mają za zadanie usunięcie nieprzyjemnego zapachu jednocześnie pozostawiając uczucie czystości i odświeżenia. 

 • Czy mogę zastąpić Mydło w płynie Dettol porównywalnym środkiem do dezynfekcji rąk?

  Nie, Eksperci radzą by zawsze, gdy jest to możliwe używać mydła i wody. Chociaż nasze środki do dezynfekcji rąk zawierają substancję czynną działającą antybakteryjnie i wirusobójczo, zalecamy ich stosowanie w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do wody i mydła.