Pomiń

Dettol Antybakteryjne Mydło do rąk w płynie Delikatny Aloes

Łagodne dla skóry, bezlitosne dla bakterii

Pielęgnuje i zmywa bakterie z dłoni

Nasza antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Co więcej nasze mydło jest przetestowane dermatologicznie.

Tags:

Zalety: 

Sposób  użycia

Mycie rąk

 1. Upewnij się, że butelka jest zakręcona. Przekręć pompkę w prawo, aby otworzyć. Naciśnij dwa razy, aby zaaplikować mydło na dłonie. Wcieraj mydło w dłonie co najmniej 30 sekund, zapewniając całkowite pokrycie ich pianą. Nie zapomnij o paznokciach i kciukach.
 2. Spłucz dłonie obficie wodą.
 3. Nie napełniaj ponownie butelki bez wypłukania jej.

Recykling

Nie wiesz, co zrobić z naszymi produktami, gdy się skończą? Przeczytaj etykietę produktu, aby uzyskać porady dotyczące recyklingu. Razem możemy pomóc chronić i tworzyć czystszy świat.

 

none
Delikatne dla skóry
Wzbogacane składnikami pielęgnujacymi dłonie

Środki  ostrożności:

 • Tylko do użytku zewnętrznego.
 • Chronić przed dziećmi, do użytku przez dzieci tylko pod opieką dorosłych.
 • Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, przepłukać je natychmiast obficie wodą. W przypadku trwałego podrażnienia, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.

none

Składniki

Substancje wspomagające:
Water, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Dye
Substancje myjące:

Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate

Zapach:
Parfum
Aloes i witamina E:

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Acrylates / PEG-10 Maleate / Styrene Copolymer, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium Nitois, Metothiazhoneyllorchloride EDTA, Magneshoneyllloride EDTA Magnesium Chloride, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Parfum.

FAQ’S

 • Czy Mydło w płynie Detto zawiera substancje zapachowe?

  Tak, masz do wyboru następujące warianty zapachowe: Aleos z witaminą E oraz Ukojenie o zapachu lawendy. Substancje zapachowe mają za zadanie usunięcie nieprzyjemnego zapachu jednocześnie pozostawiając uczucie czystości i odświeżenia. 

 • Czy mogę zastąpić Mydło w płynie Dettol porównywalnym środkiem do dezynfekcji rąk?

  Nie, Eksperci radzą by zawsze, gdy jest to możliwe używać mydła i wody. Chociaż nasze środki do dezynfekcji rąk zawierają substancję czynną działającą antybakteryjnie i wirusobójczo, zalecamy ich stosowanie w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do wody i mydła.