Pomiń

Dettol Antybakteryjny Spray Do Powierzchni

Odpowiedni do powierzchni mających kontakt z żywnością

Pozostawia twoje otoczenie czyste i zdezynfekowane

Dettol Antybakteryjny Spray do powierzchni zabija 99,9% bakterii i wirusa choroby COVID-19*. Ten dezynfekujący spray nie zawiera wybielaczy. Może być bezpiecznie używany na powierzchniach, gdzie przygotowane i podawane są posiłki w tym krzesełkach dla dzieci. Sprawdzi się też na innych powierzchniach w Twoim domu.

* dotyczy wirusa SARS-CoV-2

Tags:

Zalety:  

Sposób  użycia

Dezynfekcja powierzchni

 1. Przekręć dysze na pozycje ON.
 2. Trzymaj butelkę pionowo, spryskaj czyszczoną powierzchnię z odległości 20 -25 cm.
 3. Przetrzyj czystą, wilgotną ściereczką i pozwól żeby powierzchnia wyschła
 4. Nie trzeba spłukiwać
 5. Zawsze przetestuj na małej powierzchni 5 minut przed użyciem.
 6. W celu usunięcia bakterii pozostaw produkt na 5 min, w celu usunięcia drożdży pozostaw produkt na 15 min, w celu usunięcia wirusa SARS-CoV-2 pozostaw produkt na 5 minut. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Recykling

 Nie wiesz, co zrobić z naszymi produktami, gdy się skończą? Przeczytaj etykietę produktu, aby uzyskać porady dotyczące recyklingu. Razem możemy pomóc chronić i tworzyć czystszy świat.

none
Zabija wirusa choroby COVID-19*
Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa twoich najbliższych, nasz spray ma potwierdzoną badaniami skuteczność wobec wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19.

Środki ostrożności:

 • Nie nadaje się do: okien, luster, tkanin, powierzchni porowatych, malowanych lub lakierowanych. Nie używać z detergentami lub środkami dezynfekującymi. Unikać kontaktu z plastikowymi butelkami dla dzieci, które mogą pęknąć podczas sterylizacji parowej. Nie zamrażać.

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej

 • Nie do użytku osobistego
 • Przed użyciem wypróbuj produkt w niewidocznym miejscu
 • Chronić przed dziećmi.
 • Nie połykać. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem

 • Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 • Przed użyciem przeczytać etykietę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Środki ostrożności:

Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Pierwsza pomoc:

Kontakt z okiem: Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać dużą ilością wody, usunąć soczewki kontaktowe (jeżeli są) i kontynuować płukanie przez kilka minut. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażanie na świeże powietrze, zapewnić jej warunki do odpoczynki w pozycji umożlwiającej swobodne oddychanie. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę dokładnie spłukać dużą ilością wody. Połknięcie: Wypłukać usta wodą (bez połykania).

Przechowywać w pokojowej temperaturze. Przechowywać w oryginalnym, właściwe oznakowanym pojemniku w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Odpadu opakowaniowe należy poddać recyklingowi.

Unikać rozprzestrzeniania się uwolnionego materiału i jego spływania do gleby, wód, ścieków i kanalizacji.

none

Składniki:

Działanie biobójcze:

Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloa­monu (ADBAC/BKC (C12-16)

Zapach:
kompozycja zapachowa
Substancje wspomoagające:

Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate, Sodium Edetate, Woda

Substancej czyszczące:

Alkylpolyglycoside (C9-C11), C12-C16 Pareth-7

Nie zawiera:
wybieraczy, barwników

Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,96 g/kg. Składniki: <5% anionowe środki powierzchniowoczynne, kompozycja zapachowa

FAQ’S

 • Jak używać Antybakteryjnego Sprayu do powierzchni Dettol?

  1. Przekręć dyszę na pozycję ON
  2. Trzymaj butelkę pionowo, spryskaj czyszczoną powierzchnię z odległości 20-25 cm
  3. Przetrzyj czystą, wilgotną ściereczką i pozwól żeby powierzchnia wyschła
  4. Nie trzeba spłukiwać
  5. Zawsze przetestuj na małej powierzchni 5 minut przed użyciem
  6. W Celu usunięcia bakterii pozostaw produkt na 5 min., w celu usunięcia drożdży pozostaw produkt na 15 minut, w celu usuniecia wirusa SARS-CoV-2 pozostaw produkt na 5 minut. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczona do spożycia
 • Czy mogę użyć Antybakteryjnego Sprayu do powierzchni Dettol na moim blacie?

  Chociaż nasz spray może być używany na różnych blatach przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa użycia zamieszczonymi powyżej lub na kupowanym opakowaniu.

 • Czy Antybakteryjny Spray do powierzchni Dettol można poddać recyklingowi?

  Tak. Zachęcamy konsumentów do recyklingu po zużyciu produktu. Opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu. Przed recyklingiem rekomendujemy oddzielenie od siebie poszczególnych elementów opakowania.