Co jest motorem naszych działań

Ochrona zdrowia od ponad 80 lat

Choć Dettol zadebiutował z produktami do odkażania ran i profilaktyki chorób w brytyjskich szpitalach, od zawsze chcieliśmy osiągnąć jeszcze więcej. Aby zapewnić pełną ochronę zdrowia, Dettol skierował swoje działania w kierunku ochrony rodzin każdego dnia.

Ochrona zdrowia jest naszą misją. Jednym z pierwszych wyzwań, jakie stanęły przed marką Dettol, były działania w zakresie pierwszej pomocy oraz zapobiegania zakażeniom przy skaleczeniach i otarciach. Od tamtej pory nasza misja się rozwija – ochrona antybakteryjna rąk, ciała, pranych ubrań oraz powierzchni.

Aktualna oferta produktów Dettol jest bardzo szeroka – wszystkie z nich opracowano z myślą o ochronie rodzin przed bakteriami i chorobami.

Co roku organizujemy w szkołach warsztaty z zakresu prawidłowej higieny rąk i jej wpływu na ochronę naszego zdrowia. Co roku miliony młodych mam otrzymuje od nas gratisowy zestaw produktów z informacjami na temat odpowiedniej higieny, tak by mogły zapewnić bezpieczeństwo swoim nowo narodzonym pociechom.

W naszych działaniach na rzecz ochrony zdrowia wspierają nas nasi partnerzy, np. organizacja „Save The Children”, dzięki którym możemy dotrzeć do matek, które najbardziej potrzebują naszej pomocy w miejscach, gdzie odpowiednia ochrona przed bakteriami może oznaczać wybór między życiem a śmiercią.

Co roku zobowiązujemy się robić jeszcze więcej na rzecz ochrony zdrowia rodzin na całym świecie.

Cenimy sobie naszą współpracę z matkami w różnych krajach świata w zakresie ochrony zdrowia ich rodzin i staramy się zapewniać im jeszcze lepsze środki do higieny osobistej i skuteczniejsze środki czystości – tak by mogły cieszyć się zdrowym domem i zdrową rodziną.

Dziękujemy wam za to, że uczestniczycie w tej podróży.