Dettol Bezdotykowe Mydło w Płynie Aloe Vera - Komplet (Dozownik Plus Refill)

Cechy Produktu

  • Bezdotykowa, higieniczna i wygodna aplikacja mydła
  • Zabija 99,9% bakterii
  • Łagodne dla skóry, wzbogacone o witaminę E

Opis produktu

Łagodny dla Skóry, Bezlitosny dla Bakterii.
Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Aloes i Witamina E. Łatwe i wygodne w uzyciu. Antybakteryjne Mydło Dettol z Bezdotykowym Aplikatorem przeznaczone do higienicznego mycia rąk. Pielegnacja oraz ochrona bakteryjna dla Twojej rodziny, dla zdrowych rąk. Nasza nowa antybakteryjna formuła skutecznie usuwa bakterie i jest delikatna dla skóry. Testowane dermatologicznie*. Nadaje się do codziennego użytku.

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetete, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium EDTA, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate

Otwórz klapkę komory z bateriami.
Usuń czerwony pasek izolujący.
Zamknij klapkę i dokładnie dociśnij. Przytrzymaj aplikator i włącz go używając przycisku ON/OFF.
Ustaw aplikator na blacie. Usuń naklejkę zabezpieczającą z opakowania uzupełniającego Mydła Dettol w płynie, następnie umieść mydło w aplikatorze przyciskając w dół, aż usłyszysz kliknięcie.
Umieść dłonie pod dyszą aplikatora. Przy pierwszym użyciu może zaistnieć potrzeba kilkakrotnego poruszenia dłońmi pod dyszą, aby uzyskać aplikację. Umyj dłonie zgodnie ze sposobem użycia:
- zmocz ręce, zaaplikuj 3 ml mydła na dłoń i wcieraj w obydwie ręce przynajmniej 30 sekund zapewniając całkowite pokrycie dłoni pianą, nie zapominaj o paznokciach i kciukach. Następnie dokładnie opłucz ręce czystą wodą.

Nie trzymaj aplikatora z przodu, gdy jest on włączony, ponieważ uaktywni to czujnik i mydło zostanie zaaplikowane. Przed czyszczeniem blatu, na którym stoi dozownik, wyłącz aplikator przed wykonywaniem ruchów, aby zapobiec przypadkowemu dozowaniu mydła.

Wymiana opakowania uzupełniającego:
Wyłącz aplikator. Wyjmij puste opakowanie uzupełniające. Uzupełnij aplikator nowym Antybakteryjnym Mydłem w Płynie Dettol. Włącz urządzenie.
Używaj tylko opakowań uzupełniających Dettol w Bezdotykowym Aplikatorze:

NIE umieszczaj aplikatora pod bieżącą wodą.
NIE umieszczaj aplikatora wewnątrz zmywarki – jeżeli aplikator wymaga czyszczenia, wyłącz go, a następnie przetrzyj go wilgotną, miękką szmatką i starannie osusz. Upewnij się, że mydło nie zgromadziło się na obiektywie dyszy, ponieważ może niechcący włączyć czujnik.
NIE umieszczaj aplikatora w bezpośrednim świetle słonecznym.
NIE umieszczaj aplikatora w stojącej wodzie.

Rozwiązania możliwych problemów:
Jeśli aplikator nie włącza się - sprawdź czy baterie zostały włożone we właściwym kierunku.
Jeśli aplikator nie dozuje prawidłowo LUB nie dozuje mydła w ogóle - upewnij się, że umieszczasz dłonie pomiędzy dyszą, a wskaźnikiem (patrz rysunek).

To urządzenie jest zasilane bateriami. Używaj tylko baterii alkalicznych. Nie mieszaj zużytych baterii, baterii różnych marek i rodzajów. Upewnij się, że baterie są właściwie umieszczone - dopasuj znaki (+) i (-) do odpowiednio oznaczonych miejsc w komorze na baterie.
Wymiana baterii: zużyte baterie wymień na nowy zestaw baterii AA. Zużyte baterie należy oddać do recyklingu lub zutylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nie wystawiaj baterii na działanie wody, ognia i wysokich temperatur. Nie powoduj zwarcia. Jeśli dojdzie do wycieku z baterii, natychmiast usuń je z komory oraz wyczyść komorę z wyciekłej substancji. Usuń baterie z urządzenia, jeśli nie używasz go przez dłuższy czas. Baterie zawierają 0% Hg, 0% Cd, 0% Pb. NIE umieszczaj aplikatora pod bieżącą woda.
NIE umieszczaj aplikatora wewnątrz zmywarki.
Jeżeli aplikator wymaga czyszczenia, wyłącz go, a następnie przetrzyj go wilgotna, miękka szmatka i starannie osusz. Upewnij się, ze mydło nie zgromadziło się na obiektywie dyszy, ponieważ może niechcący włączyć czujnik.
NIE umieszczaj aplikatora w bezpośrednim świetle słonecznym.
NIE umieszczaj aplikatora w stojącej wodzie.

Rozwiązania możliwych problemów
Zamknij klapkę i dokładnie dociśnij.
Przytrzymaj aplikator i włącz go używając przycisku ON/OFF.
Usuń czerwony pasek izolujący.

1. Jesli aplikator nie włacza się:
Sprawdź czy baterie zostały włożone we właściwym kierunku. Jeżeli baterie są
włożone poprawnie, wskaźnik z przodu aplikatora powinien migać przez kilka
sekund i wyłączyć się, kiedy będzie gotowy do użycia.
2. Jeśli aplikator nie dozuje prawidłowo LUB nie dozuje mydła w ogóle:
Upewnij się, ze umieszczasz dłonie pomiędzy dysza, a wskaźnikiem (patrz rysunek).
Wyłącz aplikator. Wyczyść go w sposób opisany w sekcji „Użytkowanie Aplikatora”.
Jeśli mydło jest aplikowane przypadkowo sprawdź sekcje „Użytkowanie Aplikatora”
Wkład uzupełniający mydła w płynie

Product Code: 5900627056648