Dettol Wielofunkcyjny Spray Do Powierzchni Power&Fresh Limonka i Cytryna 500ml

Cechy Produktu

  • Wielofunkcyjny spray do czyszczenia powierzchni
  • O zapachu limonki i cytryny
  • Potrójna moc działania (tłuszcz, przypalone jedzenie i brud w łazience) w walce z codziennymi trudnymi zabrudzeniami
  • Odpowiedni do: desek do krojenia, krzesełek dziecięcych, mat do przewijania, lodówek, koszy na śmieci, zlewów kuchennych, wanien i zaworów, desek sedesowych
  • Pozostawia świeży zapach

Opis produktu

Nasza najlepsza formuła w walce z tłuszczem*. O zapachu limonki i cytryny. Płyn do mycia powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. Zabijaja 99,9% bakterii.
Jeszcze bardziej zadbaj o zdrowie, używając Dettol Power&Fresh, zaawansowanego płynu do mycia powierzchni w Twoim domu. Ten produkt ma potrójną moc działania (tłuszcz, przypalone jedzenie i brud w łazience) w walce z codziennymi trudnymi zabrudzeniami. Produkt pozostawia również świeży zapach.
ODPOWIEDNI DO: desek do krojenia, krzesełek dziecięcych, mat do przewijania, lodówek, koszy na śmieci, zlewów kuchennych, wanien i zaworów, desek sedesowych.

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, chlorek benzalkonium, kompozycja zapachowa, limonen. Więcej informacji o składnikach: rbeuroinfo.com

1. Przekręć dyszę w pozycję ON.
2. Spryskaj czyszczoną powierzchnię z odległości 20-25cm.
3. Pozostaw maksymalnie do 5 minut, przetrzyj i spłucz. Zawsze sprawdź na niewidocznej powierzchni przez 5 minut przed użyciem.
Nie używaj do: porowatych powierzchni takich jak marmur, drewno, powierzchni malowanych, emaliowanych, metalowych lub pozłacanych.
Nie pozostawiaj przez dłuższy czas na plastiku. Dla powierzchni mających kontakt z żywnością: używaj tylko na twardych nieporowatych powierzchniach i spłucz wodą.

Chronić przed dziećmi. W przypadku powierzchni, które mają kontakt z żywnością: Używać tylko na twardych, nieporowatych powierzchniach i dokładnie spłukać wodą. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Product Code: 5900627074284