Breadcrumbs

Program dla młodych mam

Uczenie młodych mam z całego świata zdrowych nawyków

Dla młodych mam urodzenie dziecka jest niezwykle satysfakcjonującym i emocjonującym doświadczeniem, które jednak wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za nowego członka rodziny. W tym okresie ochrona nowo narodzonego dziecka przed chorobami i infekcjami staje się niezmiernie ważna, ponieważ noworodki są w szczególny sposób narażone na te ryzyka, gdyż ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. 

Marka Dettol to ponad 80 lat doświadczenia i wiedzy w zakresie higieny i ochrony noworodków i niemowląt przed infekcjami. Dlatego corocznie docieramy do 8 milionów młodych mam z działaniami edukacyjnymi dotyczącymi higieny. 

Współpracujemy z partnerami z organizacji charytatywnych i pozarządowych oraz przedstawicielami służby zdrowia, w tym pediatrami i położnymi, a także z organizacjami rządowymi w ponad 40 krajach na całym świecie w celu dotarcia do młodych mam i nauczenia ich kilku podstawowych, lecz niezwykle ważnych nawyków higienicznych, które pomagają chronić zdrowie nie tylko noworodków, ale całych rodzin. Jest to niezmiernie ważne, gdyż co roku ponad 800 000 dzieci w wieku poniżej 5 lat umiera na skutek biegunki, choroby, której można zapobiec dzięki właściwym nawykom higienicznym.

Naszym celem jest zapewnienie młodym mamom wsparcia, pomocy w dbaniu o zdrowie rodziny i nauczenie ich kilku prostych prozdrowotnych nawyków, które zapewnią ochronę całym rodzinom.

Jako specjaliści marki Dettol głęboko wierzymy w siłę edukacji z zakresu higieny, to przekonanie jest podstawą naszego działania, ponieważ pomaga ono chronić całe rodziny przed chorobami i zapewnia noworodkom zdrowy start w życie.