Rozwój niemowląt i małych dzieci

336HEALTHY START TO DAYCARE

Wskazówki na temat higieny dla dzieci w wieku 1–3

Pierwszy ząb, pierwsze raczkowanie, pierwsze kroki i pierwsze słowa – twoje dziecko rośnie i rozwija się, a jego pierwsze sukcesy cieszą młodych rodziców. To pociąga za sobą istotne zmiany, jeśli chodzi o nawyki higieniczne, aby zapewnić twojemu dziecku zdrowy rozwój – pomożemy ci w tym! 

331 TEETHING 200X200

Ząbkowanie

Dowiedz się więcej na temat tego, jak rozpoznać objawy ząbkowania oraz o tym, jak szczotkowanie i odpowiednia higiena może pomóc utrzymać w zdrowiu dziąsła i pierwsze ząbki dziecka

332 TODDLERS GUIDE TO HANDWASHING 200X200

Przewodnik na temat mycia rąk dla małych dzieci

Dzięki wskazówkom Dettol na temat higieny, w tym dotyczącym sposobów na nauczenie twojego malucha odpowiedniej higieny rąk możesz zapewnić zdrowie wszystkim członkom swojej rodziny!

333 POTTY TRAINING AND HYGIENE 200X200

Nauka nocnikowania a higiena

Dowiedz się, jak rozpoznać moment, kiedy twoje dziecko będzie gotowe do tego, by zacząć korzystać z nocnika, oraz jak higiena rąk, mycie i dezynfekcja, może w prosty sposób ochronić ciebie i twoje dziecko przed bakteriami.

334 HEALTHY FEEDING 200X200

Zdrowe i higieniczne karmienie

Wszyscy wiemy, że zdrowe odżywianie jest podstawą dla prawidłowego rozwoju niemowlęcia i małego dziecka, ale równie ważne jest wykształcenie higienicznych nawyków podczas karmienia – bakterie będą trzymać się z dala!

335 SAFE PLAY 200X200

Bezpieczna zabawa

Zapoznaj się ze wskazówkami na temat zabezpieczeń dla dzieci w domu oraz higieny, by mogły bezpiecznie bawić się i odkrywać nowe zakamarki.

336 HEALTHY START TO DAYCARE

Pierwsze dni w szkole, placówce opieki dziennej nad dzieckiem lub w żłobku

Przygotowanie twojego maleństwa do pójścia do przedszkola to ważny krok. Zapoznaj się ze wskazówkami na temat sposobów zwalczania „przedszkolnych” wirusów, by zapewnić zdrowie twojemu dziecku i jego rówieśnikom.

Góra strony