Family Hero 1120X340 Stocksy 85827

Choroby i ich profilaktyka

Twój przewodnik na temat zarazków, chorób i sposobów na ochronę ciebie i twojej rodziny

Od ponad 80 lat chronimy naszych klientów przed zarazkami, współpracując z pracownikami służby zdrowia. Wiemy już sporo na temat chorób i sposobów, w jaki możesz przed nimi chronić siebie i swoich najbliższych. Doświadczenie to zaowocowało opracowaniem podręcznika, który ma na celu utrzymanie w zdrowiu ciebie i twoich najbliższych

41 ABOUT GERMS AND ILLNESS PREVENTION 740X400

Informacje o zarazkach i profilaktyce chorób

Opracowaliśmy praktyczny podręcznik na temat ochrony zdrowia dzięki lepszej higienie rąk. Szkodliwe drobnoustroje znajdują się w najmniej oczywistych miejscach, a my możemy nieświadomie przyczyniać się do ich rozprzestrzeniania. Dowiedz się więc więcej na temat bakterii i profilaktyki chorób bakteryjnych, by przerwać łańcuch infekcji. 

44 FIRST AID AND WOUND CARE

Pierwsza pomoc i pielęgnacja ran

Prosty przewodnik na temat podstawowych zasad higieny przy pierwszej pomocy i opatrywaniu ran, by zapobiec infekcji w przypadku skaleczeń i otarć.

421 COLD AND FLU

Choroby

Podręcznik na temat najczęstszych chorób, od przeziębienia, grypy, wirusów żołądkowych po dur brzuszny i czerwonkę – dowiesz się, co wywołuje najczęstsze choroby wirusowe oraz jak im zapobiec. Obalimy wszelkie mity. 

Góra strony