70 CSR LANDING 1120X340

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Misja marki Dettol na rzecz zdrowia, projekty i inicjatywy realizowane na całym świecie

Od ponad 80 lat Dettol chroni zdrowie rodzin. Pracujemy z różnymi społecznościami na całym świecie i wspólnie z instytucjami partnerskimi zapewniamy edukację z zakresu higieny, która może przyczynić się do zapewnienia zdrowia całym rodzinom. Niezależnie od tego, czy edukujemy młodych rodziców, czy zapewniamy pomoc w czasie klęsk żywiołowych katastrof, staramy się w jak najszerszym zakresie promować zdrowie. Dowiedz się więcej o naszych programach CSR.

71 MUMS PROGRAMME 740X400

Program dla młodych mam

Marka Dettol dociera do ponad 10 milionów młodych mam na całym świecie i zapewnia im edukację z zakresu podstaw higieny tak, aby potrafiły chronić swoje nowo narodzone dzieci i całą rodzinę.

72 SCHOOL CHILDREN 740X400

Program dla szkół

Prosta czynność mycia rąk wodą i mydłem może uratować tysiące osób przed śmiercią; nasz program skierowany do uczniów sprawia, że nauka o zarazkach i bakteriach staje się zabawą.

73 DISASTER RELIEF 740X400

Pomoc w sytuacji katastrofy

Katastrofy i klęski żywiołowe mogą mieć wpływ na zdrowie całych społeczności, dowiedz się jak marka Dettol, firma Reckitt Benckiser oraz nasi partnerzy niosą pomoc na obszarach dotkniętych przez klęski i katastrofy.

Góra strony